השקעות נדל"ן

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מהי ההשקעה הטובה ביותר להתחיל איתה?

השקעות נדל"ן הן דרך מצוינת להיכנס לשוק מבלי לשבור את הבנק. הם הוכחו פעם אחר פעם כהשקעה אמינה שיכולה לספק כל מיני יתרונות. בין אם אתם מחפשים מקום מגורים, נכס מניב או משהו אחר לגמרי, בנדל"ן יש משהו לכולם.

הנה כמה טיפים להשקעה לאנשים שאין להם הרבה כסף:

בצע את המחקר שלך לפני ביצוע השקעות כלשהן כדי שתדע למה אתה נכנס ותוכל לקבל החלטות מושכלות. חשוב גם לדעת כמה סיכון אתה מוכן לקחת על עצמך כדי להחליט איזה סוג נכס מתאים לך. אם אתה מחפש יציבות אבל אל

נדל"ן הוא השקעה טובה, במיוחד עבור אנשים שרוצים להתמקד בטווח הארוך. REIT (קרן השקעות נדל"ן) יהווה תוספת מצוינת לתיק ההשקעות שלך.

ההשקעות בנדל"ן גדלו פי כמה במהלך העשורים האחרונים. הסיבה לכך היא שיותר ויותר אנשים מבררים את היתרונות השונים של בעלות על נכס. אם אתה רוצה לקנות נכס, אז אתה צריך לשקול רכישת REIT במקום בתים חד משפחתיים או בנייני משרדים.

בחלק זה נבחן את הזדמנויות ההשקעה בשוק הנדל"ן.

כבר תקופה ארוכה שאנשים מעלים השערות האם יש התאוששות בשוק הנדל"ן. יש אומרים שבגלל מחסור בדיור ונהירה של בני דור המילניום לכוח העבודה לראשונה, יש התאוששות. עם זאת, אחרים טוענים שההתאוששות הזו היא רק בגלל שיעורי הריבית הנמוכים והיא אינה בת קיימא. כדי להבין איזה צד של הטיעון הזה נכון, עלינו להסתכל תחילה על כמה סטטיסטיקות על שוק הנדל"ן מהשנה שעברה. איגוד המתווכים הלאומי דיווח כי מכירות הבתים עלו ב-5% מ-2016 ל-2017 והמחיר החציוני עלה ב-9%. המשמעות היא גם שרוכשים ראשונים היוו 34% מרכישות הבית

כאשר משקיעים בשוק הנדל"ן, חשוב לבדוק גורמים מסוימים שעשויים להשפיע על צמיחת הענף. המשקיעים צריכים גם לבדוק השקעות אלטרנטיביות שהם יכולים לעשות.

על המשקיעים לקחת בחשבון את הגורמים הבאים בבחירת השקעה פוטנציאלית:

– מיקום הנכס

– סוג הנכס בו מושקעים

– תקופת ההשקעה (לטווח ארוך או קצר)

– יכולת ההשכרה וההחזר על ההשקעה עבור הנכס המסוים הזה

השקעה בנדל"ן היא אחת ההשקעות הרווחיות ביותר שתוכלו לבצע. עם זאת, עם כל הכללים והתקנות, זה יכול להיות קשה להתחיל.

ישנם סוגים רבים ושונים של נכסים שתוכלו להשקיע בהם כמו נכסים למגורים, נכסים מסחריים, נכסים לקניה להשכרה ועוד. כאשר אתם משקיעים בנדל"ן, ישנם מספר גורמים שתצטרכו לקחת בחשבון כמו מיקום והאם יש לכך ביקוש או אין.

איזה סוג השקעה אני רוצה?

מה התקציב שלי? כמה אני מוכן להסתכן?

כמה כסף יש לי לחסוך עבור ההשקעה הזו?

השקעה בנדל"ן היא דרך טובה עבור אנשים לגוון את תיקי ההשקעות שלהם ובו בזמן לקבל תשואות יציבות. זו גם דרך מצוינת לייצר הכנסה פסיבית. עם זאת, ייתכן שזו לא ההשקעה הטובה ביותר עבור כולם.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כאשר משקיעים בנדל"ן הוא האם אתה יכול להרשות זאת לעצמך או לא. אם אתה מתקשה לשלם את שכר הדירה וחשבונות אחרים, אל תשקיע בנדל"ן כי סביר להניח שזה יעלה לך יותר כסף ממה שאתה מרוויח מזה. ההשקעות צריכות להתחיל במיזמים קטנים ולהגדיל בהדרגה ככל שהן מייצרות רווחים וגדלות בנוח עם הסיכונים הכרוכים בהשקעות.

יואב מידן

יואב מידן

הרבה מאוד דברים מעניינים קורים בעולם ההשקעות אבל לא כולם מוכנים לספר מה באמת קורה בחדרים סגורים.

ולכן אני כאן, אחד שמשקיע בעצמו, שרוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על עולם ההשקעות - בטוח תגלו כמה דברים חדשים!

אקסיומה השקעות

הרבה מאוד דברים מעניינים קורים בעולם ההשקעות אבל לא כולם מוכנים לספר מה באמת קורה בחדרים סגורים.

ולכן אני כאן, אחד שמשקיע בעצמו, שרוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על עולם ההשקעות – בטוח תגלו כמה דברים חדשים!

כתבות אחרונות